شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: Beauty 4ever | hoda1377

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin

Wink Beauty 4ever | hoda1377

2. 5 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

maryam12 (08 شهریور 1393),raha32 (22 آبان 1392),کانی (31 تیر 1393), Zenith (24 دی 1392),باربی اینده (22 آبان 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

raha32 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      40
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.17
      قد
      170
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      72
      وزن فعلی
      74500
      حالت من
      Mehraboon
      سلام عزیزم به زیباتن خوش اومدی مطمئن باش به زودی میتونی کاهش خوبی داشته باشی تا بتونی توی عروسی به زیبایی بدرخشی فقط به ارومی جلو برو و رژِیمای سخت نگیر تو هنوز توی سن رشدی باید بیشتر از اینا مواظب خودت باشی هدی خانوم

5. کاربر زیر پست raha32 را لایک کرده است:

hoda1377 (22 آبان 1392)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      سلام دختر گل خوش اومدی عزیزم گلم رژیم مناسبی رو انتخاب کن چون تو سن رشدی
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

7. کاربر زیر پست باربی اینده را لایک کرده است:

hoda1377 (22 آبان 1392)

anahita آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      54
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      سلاااام چطوری؟!!
      عزیزم هیپ هاپ رو میشه بدون باشگاه هم یاد گرفت ؟!!!
      راستی متولد چه سالی هستی ؟!!!!
      سلام عزیزم
      والا تو یوتیوپ یه چیزایی هست واسه یاد گیری و سی دی هاشم میفروشن ...
      اما به نظرم باری کلاس بهتره ..چون هم بدون ایراد و اصولی یاد میگیری و هم تو مسابقات شرکت میکنی
      من متولد 1377 هستم ..چطور ؟
      هیچ فکر کردی وقتی مردم پشت سرت حرف میزنن چه مفهومی داره ؟ خیلی ساده !
      یعنی اینکه تو دو قدم از اونها جلوتری …‬

9. کاربر زیر پست anahita را لایک کرده است:

hoda1377 (02 آذر 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1377 نمایش پست ها
      نتیجه این شد:

مزاج فعلی شما سرد است.
      درجه سردی : 1 از 4
      به لحاظ تری و خشکی متعادل.

مزاج شما غلبه سوداوی حاد دارد.
      خوب عزیزم
      طبق مزاج شناسییت یه مشکلی وجود داره که تا اونو حل نکنی لاغر کردنت سخته
      اون مشکل اینه که مزاج فعلیت سرده و تا این سردی کم نشه یا کلا از بین نره لاغر شدن واست سخته
      برات یه مثال میزنم تا متوجه بشی سردی مزاج یعنی چی
      ببین هدی جان شما فرض کن دو تا دیگ گذاشتی رو دو تا شعله ی گاز و تو هر دوتا دیگ مقداری آب میریزی ولی زیر دیگ اولی شعلرو زیاد زیاد میکنی و زیر دیگ دومی رو شعله خیلی خیلی کم
      بعد از چند ساعت دیگ اولی آبش تبخیر میشه ولی دیگ دومی هنوز کلی آب توشه
      خوب اینو واست توضیح دادم تا بگم بدن شما الان مثل دیگ دومیه یعنی حرارت بدنت خیلی پایینه و هر چی می خوری با اینکه ساعت ها از خوردنت بگذره ولی هنوز کالری و انرژی اون غذا تو بدنت هست به خاطر همین هر چی می خوری هی چاقتر و چاقتر میشی حتی بدن شما به خاطر سردی بدنت آبی رو که می خوری نمی تونه به طور کامل تبخیر کنه یا بسوزونه
      امیدوارم متوجه وضعیت بدنت شده باشی
      خوب اما قضیه خشکی و تری
      شما میگی مدام تشنت میشه ولی من با این آزمونت متوجه شدم شما مزاجت خشک نیست که مدام بخواد به خاطر خشکی آب طلب کنه بنابر این چیزی از خارج از طبیعت بدنت موجب میشه تو هی تشنت بشه و اون چیزها عبارتند از:خوردن غذا به مقدار زیاد (این خودش منجر به تشنه شدن زیاد میشه بنابر این اولین قدم تو برای لاغری اینه مقدار غذایی که تو هر وعده می خوری خیلی کم باشه) چیز دیگه که باعث تشنگی میشه خوردن غذاهای خشکه و فست فودیه (مثل سوسیس .کالباس . همبرگر .سس مایونز.خیار شور.ماکارونی.چربی ها یعنی روغن و هرچی روغن توشه.لواشک . نمک .شکر و هر چیزی که اینا توشه)بنابر این مصرف این چیزا هم باید محدود بشه . چیز دیگه که باعث تشنگی میشه حمام رفتنه که نباید نیم ساعت بعدش آب بخوری بعد ورزش و فعالیت بدنی هم تا نیم ساعت آب نخور و بعد نیم ساعت اگر تشنه بودی هنوز می تونی فقط به مقدار رفع تشنگی و فقط آب ولرم بخوری
      هدی جان اگر می خوای زودتر لاغر شی هر وقت می خوای آب بخوری یا آب ولرم بخور یا آب گرم که این بیشتر به نفعته
      حالا در مورد برنامه ی غذاییت
      عزیزم من بهت یه دستوری می دم که هر چی پایبندیت به این بیشتر باشه میزان کاهشتم بیشتره
      صبحانه کامل بخور
      اصلا تو صبحانه پنیر نخور چون شما سردی و پنیرم سرده و این سردی سوخت و سازتو بیشتر پایین میاره
      بهترین چیز برای افزایش حرارت بدنت خوردن عسل تو صبحانته گاهی هم میتونی نیمرو بخوری صبحانتو با دو تا کف دست نون بخور یعنیدو تکه نون 10 در 10 سانتی نه بیشتتتتتتتر فقط همین مقدار نون(آرد موجود تو نون و برنج خیلی چاق کنندست)
      خوردن شیر فقط با 1 قاشق غذا خوری عسل برات مجازه اونم فقط شیری که گرمش کرده باشی و عسل رو توش به هم زده باشی در غیر اینصورت مجاز به خوردن شیر نیستی(یعنی به هیچ وجه شیر سرد بدون عسل نباید بخوری)
      خوردن پنیر فقط بعد اذان مغرب و فقط +گردو مجازی بخوری(یعنی پنیر در طول روز و بدون گردو اصلا نباید بخوری)
      خوردن ماست-دوغ - ترشی فعلا کلا قدقن اصلا لب نزن همچنین خوردن خیار -گوجه - کاهو هم فعلا ممنوعه تنها پیزی که می تونی با غذا بخوری فقط سبزی و زیتون هست
      خوب حالا می رسیم به میان وعده
      عزیزم برای میان وعده فقط میوه بخور در روز دوتا میوه به عنوان میان وعده می تونی بخوری و اگر کشنت شد می تونی با پنیر و گردو یه لقمه با یه تکه نون 10 در 10 سانتی + سبزی درست کنس و بخوری
      شام هر غذایی که داشتین فقط فقط فقط به اندازه ی 5 لقمه معمولی می تونی بخوری هدی جان وقتی میگم معمولی یعنی وقتی لقمه رو گذاشتی تو دهنت نباید لقمت به صورت غیر طبیعی بزرگ باشه امیدوارم گرفته باشی چی میگم
      برای ناهار هم به اندازه ی 6 قاشق غذا رو می خوری یعنی یه کم برنج و خورشت تو قاشقت باشه و پروتیینم فراموش
      یادت باشه اگر تو لقمه هایی که می خوری پروتیین بیشتری دریافت کنی گرسنگی کمتری خواهی داشت ولی اگر کربوهیدرات بیشتری باشی زودتر گرسنه میشی
      یعنی چی:یعنی اگر مثلا ناهار مرغ و سیب زمینی سرخ کرده و برنج داشتین هر چی تو لقمه ها مرغ بیشتر باشه و برنج و سیب زمینی کنتر باشه به نفع خودتا چون گرسنگیت کمتر میشه ولی اگر بزنج و سیب زمینی بیشتر باشه به ضرر خودته پس مواظب نوع غذات باش
      مثلا برای شام کوکو داری باید 5 لقمه بگیری و کوکو رو توش بزازی و بخوری
      خوب عزیزم یه نکته ی خیلی مهم اینه که هر چی صبحانت کامل تر باشه تو طول روز گرسنگیت کمتر خواهد شد پس صبحانه ی خوبی بخور حتما
      ببین من هر روز صبحانه اینو می خورم
      زرده تخم مرغ+50 گرم آرد گندم+100 گرم شیر+35 گرم شکر رو با هم مخلوط می کنم و با 15 گرم روغن سرخش می کنم مثل یه کوکو میشه و هر روز اینو می خورم که صبحانه ی خیلی کاملیه حتی ناهارا خیلی میل به غذا ندارم
      تو هم صبحانتو حتما خوب بخور
      خوب هدی جان حتما قبل شروع این رژیم خودتو وزن کن و بعد از دو روز هم خودتو وزن کن و وضعیت وزنتو بگو بهم تا ببینم اوضات چه طوره و اگر لازم باشه تغییر در رژیمت ایجاد کنم
      راستی حتما حتما حتما حتما نیم ساعت قبل غذا و دو ساعت بعد غذا نباید آب بخوری
      و تا گرسنتم نشده لب به غذا نزن
      راستی هدی جان تو نباید اصلا یبوست بگیریها یبوست خودش باعث چاقی میشه چون رطوبت بدنو بالا می بره
      اگر غذا های گرم بخوری و اون چیزایی که گفتم بخور رو رعایت کنی فکر نکنم یبوست بگیری اگر احساس کردی داری میگیری نیم ساعت پیاده روی کن و حتما دمای معدتو با خوردن چیزای با طبع گرم بالا ببر
      در ضمن حتما ورزش کن باشگاه بری خیلی خوبه ولی اگرم نتونستی همون نیم تا 15 دقیقه پیاده روی خیلی برات خوبه
      حمومم حتما حموم گرم بگیر و همیشه خودتو گرم نگه دار حالا چه با لباس چه با خوردن غذا های گرم در ضمن موزم یبوست زاست نخورش
      پست هفتم این جا رو هم ببین(صفحه ی اول پست 7)
      و از غذاهای سرد و خشک و سرد و تر حتما دوری کن
      ولی غدا های گرم و خشک برات خیلی عالیه گرم و ترم خوبه برات
      http://www.forum.zibatan.ir/%D8%B7%D...85%D8%B4-1264/
      ویرایش توسط یلدا : 01 آذر 1392 در ساعت 14:05
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

11. 2 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

hoda1377 (02 آذر 1392),parchami7 (01 آذر 1392)

bratz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      165
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      هرچی کمتر بهتر
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      3

غذا‌های وسوسه‌انگیز را بدمزه کنید!
      شاید این کار به نظرتان خنده‌دار برسد اما شما می‌توانید با بدمزه کردن خوراکی‌هایی که دوست‌شان دارید، میل به خوردن آنها را در وجود‌تان از بین ببرید. مثلا روی بستنی یا کاکائو نمک بپاشید یا پفک یا چیپس را کمی با آب‌خیس کنید و بعد آن را بخورید!

13. کاربر زیر پست bratz را لایک کرده است:

hoda1377 (03 آذر 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها
      خوب عزیزم
      طبق مزاج شناسییت یه مشکلی وجود داره که تا اونو حل نکنی لاغر کردنت سخته
      اون مشکل اینه که مزاج فعلیت سرده و تا این سردی کم نشه یا کلا از بین نره لاغر شدن واست سخته
      برات یه مثال میزنم تا متوجه بشی سردی مزاج یعنی چی
      ببین هدی جان شما فرض کن دو تا دیگ گذاشتی رو دو تا شعله ی گاز و تو هر دوتا دیگ مقداری آب میریزی ولی زیر دیگ اولی شعلرو زیاد زیاد میکنی و زیر دیگ دومی رو شعله خیلی خیلی کم
      بعد از چند ساعت دیگ اولی آبش تبخیر میشه ولی دیگ دومی هنوز کلی آب توشه
      خوب اینو واست توضیح دادم تا بگم بدن شما الان مثل دیگ دومیه یعنی حرارت بدنت خیلی پایینه و هر چی می خوری با اینکه ساعت ها از خوردنت بگذره ولی هنوز کالری و انرژی اون غذا تو بدنت هست به خاطر همین هر چی می خوری هی چاقتر و چاقتر میشی حتی بدن شما به خاطر سردی بدنت آبی رو که می خوری نمی تونه به طور کامل تبخیر کنه یا بسوزونه
      امیدوارم متوجه وضعیت بدنت شده باشی
      خوب اما قضیه خشکی و تری
      شما میگی مدام تشنت میشه ولی من با این آزمونت متوجه شدم شما مزاجت خشک نیست که مدام بخواد به خاطر خشکی آب طلب کنه بنابر این چیزی از خارج از طبیعت بدنت موجب میشه تو هی تشنت بشه و اون چیزها عبارتند از:خوردن غذا به مقدار زیاد (این خودش منجر به تشنه شدن زیاد میشه بنابر این اولین قدم تو برای لاغری اینه مقدار غذایی که تو هر وعده می خوری خیلی کم باشه) چیز دیگه که باعث تشنگی میشه خوردن غذاهای خشکه و فست فودیه (مثل سوسیس .کالباس . همبرگر .سس مایونز.خیار شور.ماکارونی.چربی ها یعنی روغن و هرچی روغن توشه.لواشک . نمک .شکر و هر چیزی که اینا توشه)بنابر این مصرف این چیزا هم باید محدود بشه . چیز دیگه که باعث تشنگی میشه حمام رفتنه که نباید نیم ساعت بعدش آب بخوری بعد ورزش و فعالیت بدنی هم تا نیم ساعت آب نخور و بعد نیم ساعت اگر تشنه بودی هنوز می تونی فقط به مقدار رفع تشنگی و فقط آب ولرم بخوری
      هدی جان اگر می خوای زودتر لاغر شی هر وقت می خوای آب بخوری یا آب ولرم بخور یا آب گرم که این بیشتر به نفعته
      حالا در مورد برنامه ی غذاییت
      عزیزم من بهت یه دستوری می دم که هر چی پایبندیت به این بیشتر باشه میزان کاهشتم بیشتره
      صبحانه کامل بخور
      اصلا تو صبحانه پنیر نخور چون شما سردی و پنیرم سرده و این سردی سوخت و سازتو بیشتر پایین میاره
      بهترین چیز برای افزایش حرارت بدنت خوردن عسل تو صبحانته گاهی هم میتونی نیمرو بخوری صبحانتو با دو تا کف دست نون بخور یعنیدو تکه نون 10 در 10 سانتی نه بیشتتتتتتتر فقط همین مقدار نون(آرد موجود تو نون و برنج خیلی چاق کنندست)
      خوردن شیر فقط با 1 قاشق غذا خوری عسل برات مجازه اونم فقط شیری که گرمش کرده باشی و عسل رو توش به هم زده باشی در غیر اینصورت مجاز به خوردن شیر نیستی(یعنی به هیچ وجه شیر سرد بدون عسل نباید بخوری)
      خوردن پنیر فقط بعد اذان مغرب و فقط +گردو مجازی بخوری(یعنی پنیر در طول روز و بدون گردو اصلا نباید بخوری)
      خوردن ماست-دوغ - ترشی فعلا کلا قدقن اصلا لب نزن همچنین خوردن خیار -گوجه - کاهو هم فعلا ممنوعه تنها پیزی که می تونی با غذا بخوری فقط سبزی و زیتون هست
      خوب حالا می رسیم به میان وعده
      عزیزم برای میان وعده فقط میوه بخور در روز دوتا میوه به عنوان میان وعده می تونی بخوری و اگر کشنت شد می تونی با پنیر و گردو یه لقمه با یه تکه نون 10 در 10 سانتی + سبزی درست کنس و بخوری
      شام هر غذایی که داشتین فقط فقط فقط به اندازه ی 5 لقمه معمولی می تونی بخوری هدی جان وقتی میگم معمولی یعنی وقتی لقمه رو گذاشتی تو دهنت نباید لقمت به صورت غیر طبیعی بزرگ باشه امیدوارم گرفته باشی چی میگم
      برای ناهار هم به اندازه ی 6 قاشق غذا رو می خوری یعنی یه کم برنج و خورشت تو قاشقت باشه و پروتیینم فراموش
      یادت باشه اگر تو لقمه هایی که می خوری پروتیین بیشتری دریافت کنی گرسنگی کمتری خواهی داشت ولی اگر کربوهیدرات بیشتری باشی زودتر گرسنه میشی
      یعنی چی:یعنی اگر مثلا ناهار مرغ و سیب زمینی سرخ کرده و برنج داشتین هر چی تو لقمه ها مرغ بیشتر باشه و برنج و سیب زمینی کنتر باشه به نفع خودتا چون گرسنگیت کمتر میشه ولی اگر بزنج و سیب زمینی بیشتر باشه به ضرر خودته پس مواظب نوع غذات باش
      مثلا برای شام کوکو داری باید 5 لقمه بگیری و کوکو رو توش بزازی و بخوری
      خوب عزیزم یه نکته ی خیلی مهم اینه که هر چی صبحانت کامل تر باشه تو طول روز گرسنگیت کمتر خواهد شد پس صبحانه ی خوبی بخور حتما
      ببین من هر روز صبحانه اینو می خورم
      زرده تخم مرغ+50 گرم آرد گندم+100 گرم شیر+35 گرم شکر رو با هم مخلوط می کنم و با 15 گرم روغن سرخش می کنم مثل یه کوکو میشه و هر روز اینو می خورم که صبحانه ی خیلی کاملیه حتی ناهارا خیلی میل به غذا ندارم
      تو هم صبحانتو حتما خوب بخور
      خوب هدی جان حتما قبل شروع این رژیم خودتو وزن کن و بعد از دو روز هم خودتو وزن کن و وضعیت وزنتو بگو بهم تا ببینم اوضات چه طوره و اگر لازم باشه تغییر در رژیمت ایجاد کنم
      راستی حتما حتما حتما حتما نیم ساعت قبل غذا و دو ساعت بعد غذا نباید آب بخوری
      و تا گرسنتم نشده لب به غذا نزن
      راستی هدی جان تو نباید اصلا یبوست بگیریها یبوست خودش باعث چاقی میشه چون رطوبت بدنو بالا می بره
      اگر غذا های گرم بخوری و اون چیزایی که گفتم بخور رو رعایت کنی فکر نکنم یبوست بگیری اگر احساس کردی داری میگیری نیم ساعت پیاده روی کن و حتما دمای معدتو با خوردن چیزای با طبع گرم بالا ببر
      در ضمن حتما ورزش کن باشگاه بری خیلی خوبه ولی اگرم نتونستی همون نیم تا 15 دقیقه پیاده روی خیلی برات خوبه
      حمومم حتما حموم گرم بگیر و همیشه خودتو گرم نگه دار حالا چه با لباس چه با خوردن غذا های گرم در ضمن موزم یبوست زاست نخورش
      پست هفتم این جا رو هم ببین(صفحه ی اول پست 7)
      و از غذاهای سرد و خشک و سرد و تر حتما دوری کن
      ولی غدا های گرم و خشک برات خیلی عالیه گرم و ترم خوبه برات

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%B7%D...85%D8%B4-1264/

واقعا متشکرم هیچوقت این محبتتو فراموش نمیکنم اگه سرعت لاغریمو افزایش بده مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسی!!!

-

یلدا جووون مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسی!!!
      ویرایش توسط یلدا : 02 آذر 1392 در ساعت 23:52

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      خواهش می کنم عزیز دلم
      اگر بهم قول بدی همرو رعایت کنی حتما موفق میشی
      خوردن آبو رعایت کنی اون چیزایی که نوشتم واست و الکی آب نخوریهاااااااااااا
      شیر رو هم عیبی نداره با عسل در کنارش بخور ولی حتما گرم
      ماست هم فعلا ممنوووووووووع اینو نوشته بودم واست
      وزنتم بنوییییس واسم

ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

16. کاربر زیر پست یلدا را لایک کرده است:

hoda1377 (03 آذر 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها
      خواهش می کنم عزیز دلم
      اگر بهم قول بدی همرو رعایت کنی حتما موفق میشی
      خوردن آبو رعایت کنی اون چیزایی که نوشتم واست و الکی آب نخوریهاااااااااااا
      شیر رو هم عیبی نداره با عسل در کنارش بخور ولی حتما گرم
      ماست هم فعلا ممنوووووووووع اینو نوشته بودم واست
      وزنتم بنوییییس واسم
      امروز صبح وزنم 72.600 بود!!
      حالا فردا همینطوری رژیممو میگیرم پس فردا وزنمو بهت اعلام میکنم...
      باشه ماست نمیخورم!
      راستی گفته بودی صبحونه عسل! مگه عسل دارای gi بالا نیست؟!! خودم تو همین انجمن خوندم که خوردن غذاهای با gi بالا وقتی ناشتا باشیم خیلی بده!!

18. کاربر زیر پست hoda1377 را لایک کرده است:

یلدا (03 آذر 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1377 نمایش پست ها
      امروز صبح وزنم 72.600 بود!!
      حالا فردا همینطوری رژیممو میگیرم پس فردا وزنمو بهت اعلام میکنم...
      باشه ماست نمیخورم!
      راستی گفته بودی صبحونه عسل! مگه عسل دارای gi بالا نیست؟!! خودم تو همین انجمن خوندم که خوردن غذاهای با gi بالا وقتی ناشتا باشیم خیلی بده!!

نگران نباش فقط تمرکزت رو همین رژیم باشه دیگه هی این ور اونور نرو و مطلب نخون
      هی هم موضوع جدید تو پرسش ها باز نکن
      فقط متمرکز شو رو رژیمت و کامل رعایتش کن
      موفق باشی عزیزم

• صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین